KRYPTO KOMPAS. Dowiedź się więcej...

Phil Konieczny

Wprowadzenie w świat kryptowalut i maksymalizacja zysków na hossie

Na początku chciał, aby 100 osób dzięki niemu mogło spłacić swoje kredyty. Ten cel doprowadził go to tego, że jest najbardziej rozpoznawalnym krypto inwestorem w Polsce. Jego kanał na YouTube obserwuje ponad 160 tys. subskrybentów. Wyszkolił już tysiące samodzielnych inwestorów. Obecnie Phil to w pełni niezależny finansowo człowiek, który chce pomóc innym, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem. Słynie z tego, że jak zrobi research danej kryptowaluty, to już nie trzeba po nim poprawiać. Analityk, który trafnie potrafi przewidzieć psychologię rynku, zarabiając przy tym krocie na inwestycjach.

Szkolenie

Krypto Kompas Phila Koniecznego

Rezerwuję miejsce

”(...) Zbudowałem coś co ja chciałbym dostać zaczynając moją przygodę. Moim zdaniem nie ma takiego drugiego produktu. Mało tego, powiem Wam szczerze, moim zdaniem nie ma nawet czasu na to, żeby się teraz uczyć samemu. Jeśli ktoś jest nowy i wchodzi na ten rynek kryptowalut, zanim on się nauczy, dowie i przejdzie przez to, co ja przeszedłem, to już będzie po wszystkim i prawdopodobnie po drodze popełni tyle błędów, że koniec końców w ogóle nie wyjdzie z tego rynku z pieniędzmi.„

Phil Konieczny

Jeśli chcesz zacząć inwestować w kryptowaluty i dołączyć do wygranych tej hossy, ale nie wiesz, jak zacząć, to jesteś na właściwej stronie. Phil Konieczny – inwestor, krypto-milioner i praktyk z ponad 8-letnim doświadczeniem krok po kroku wprowadzi Cię i pokaże, jak dzięki kryptowalutom będziesz mógł spełnić swoje marzenia o wolności finansowej i stać się niezależnym człowiekiem. To ostatnia chwila, by coś ugrać na tej hossie. Dziś możesz właściwie tylko jedno: szybko zdobyć wiedzę, wykorzystać obecny moment, który da Ci możliwość pomnożenia majątku.

Jak zainwestować w kryptowaluty, zabezpieczyć kapitał i zmaksymalizować zyski w tej hossie – nawet, jeśli jesteś nowy na rynku.

Jedyne takie szkolenie na rynku, które w pełni wyczerpuje temat inwestycji w kryptowaluty – niezależnie od tego, czy jesteś osobą początkującą lub posiadającą doświadczenie jako krypto inwestor. To szkolenie poprowadzi Cię za rękę i pozwoli spojrzeć na rynek oczami Phila, jednocześnie chroniąc Cię przed popełnieniem błędów, które mogą Cię słono kosztować. Otrzymujesz zbiór 8 lat doświadczeń i wniosków Phila dostępnych w jednym miejscu. Czas odgrywa teraz bardzo ważną rolę na rynku. Wiedzy potrzebujesz tu i teraz. Szkolenie Phila to zbiór kompletnych strategii inwestycyjnych, które zbudowane są tak, że pozwalają zarabiać na różnych etapach rynku. Otrzymujesz kompletny przepis na zostanie krypto inwestorem w jak najkrótszym czasie. Tak, abyś mógł skorzystać z trwającej hossy i wyjąć z rynku jak najwięcej dla siebie. Ta wiedza jest uniwersalna na tyle, że będziesz mógł z niej korzystać podczas kolejnych hoss.

Newsletter Phila Koniecznego

Zapisz się na Newsletter, a Phil będzie wysyłać do Ciebie niepublikowane nigdzie indziej treści, informacje oraz materiały edukacyjne.

Będziesz na bieżąco z rynkiem widzianym okiem eksperta z 8 letnim doświadczeniem. A wszystkie materiały i informacje będziesz otrzymywał z pierwszej ręki bezpośrednio na swoją skrzynkę mailową. Nie ominie Cię żadna informacja o webinarach na których Phil analizuje bieżącą sytuację na rynku.

Zapisz się

Znajdź odpowiedź na swoje pytania

Najczęściej zadawane pytania

Bądź na bieżąco - subskrybuj [Kryptowieści]

Zapisz się na listę powiadomień i otrzymuj co tydzień mapę świata inwestycji, dzięki której łatwiej trafisz do celu, jakim jest budowanie własnej niezależności finansowej. Subskrybuj Kryptowieści – cotygodniowy Newsletter, w którym Daniel Jankowski, CEO Instytutu Kryptografii, podpowie Ci:

  • Jakie wartościowe treści dostarczają bezpłatnie nasi trenerzy?
  • Co nowego dla Ciebie przygotowaliśmy?
  • Co ważnego dzieje się w świecie kryptowalut i innych inwestycji?