KRYPTO KOMPAS. Dowiedź się więcej...

Kontakt

Jeśli chciałbyś/abyś nawiązać z nami współpracę, masz sugestie, uwagi bądź pojawił się jakiś problem techniczny to wypełnij poniższy formularz.

Jeśli masz pytania dotyczące platformy szkoleniowej, bądź kursów to najpierw skorzystaj z naszej sekcji FAQ – najczęściej pojawiających się pytań.

  Formularz kontaktowy

  Administratorem danych Użytkowników Serwisu jest Cryptography Research Sp. z o. o. ul. Obornicka 309, 60-689 Poznań, NIP: 7393925507, REGON: 382872801, KRS: 7393925507 (dalej jako „My“). Za pomocą newslettera będziemy wysyłać informacje handlowe, w tym o organizowanych przez nas wydarzeniach. Podanie danych jest dobrowolne. Będziemy przetwarzać dane do czasu cofnięcia zgody. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie..Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego i prawo do przeniesienia danych. Podstawą prawną do przetwarzania danych osobowych jest art. 6 ust.1 lit. a) rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

  Korzystamy z różnych rozwiązań informatycznych, które pozwalają na sprawniejszą komunikację oraz współpracujemy z podmiotami wspierającymi nas w procesach biznesowych i informatycznych (tzw. procesorzy danych). Podmioty te są tzw. odbiorcami danych. Nie przekazujemy e-maila i żadnych danych członków naszej społeczności osobom postronnym. Dane nie są przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy.

  Znajdź odpowiedź na swoje pytania

  Najczęściej zadawane pytania

  Bądź na bieżąco - subskrybuj [Kryptowieści]

  Zapisz się na listę powiadomień i otrzymuj co tydzień mapę świata inwestycji, dzięki której łatwiej trafisz do celu, jakim jest budowanie własnej niezależności finansowej. Subskrybuj Kryptowieści – cotygodniowy Newsletter, w którym Daniel Jankowski, CEO Instytutu Kryptografii, podpowie Ci:

  • Jakie wartościowe treści dostarczają bezpłatnie nasi trenerzy?
  • Co nowego dla Ciebie przygotowaliśmy?
  • Co ważnego dzieje się w świecie kryptowalut i innych inwestycji?