KRYPTO KOMPAS PHILA KONIECZNEGO

Współpraca

Współpracuj z nami!

 

Instytut Kryptografii to marka spółki Cryptography Research LTD. Działamy w obszarach związanych z blockchain i kryptowalutami, inwestycjami i tradingiem, informatyką i nowymi technologiami. W ciągu pierwszego roku działalności udało nam się zbudować wielomilionową firmę obsługującą tysiące klientów.

 

 • Zrealizowaliśmy dziesiątki analiz kryptowalut, łącząc w zespole kompetencje 5 inwestorów / analityków fundamentalnych i traderów / analityków technicznych.

 • Jesteśmy wyłącznym wydawcą najpopularniejszego youtubera w Polsce, Phila Koniecznego, utrzymując logistykę jego płatnej, zamkniętej społeczności.

 • Posiadamy listę odbiorców newslettera o wielkości 14 tysięcy osób na rynku polskojęzycznym. Budujemy też kanały dotarcia na rynku anglojęzycznym.

 • Dysponujemy własną autorską platformą elearningową wraz z systemem rozliczeń (również ratalnych i abonamentowych) i fakturowania, stopniowego uwalniania treści, społeczności (fora) itd.

 • Posiadamy szeroką siatkę kontaktów w branży, zarówno do osób kluczowych w organizacjach, jak i do ekspertów w wąskich dziedzinach.

 • Realizujemy największe premiery kursów związanych z kryptowalutami w Polsce, dochodzące od 0.5 do 1 mln zł sprzedaży per kampania.

 • Posiadamy doświadczenie w produkcji wideo edukacyjnych i reklamowych, w email marketingu i reklamie.  

 • Współpracujemy ściśle z jedynym Centrum Badań i Rozwoju w Polsce znajdującym się w rękach prywatnych, ubiegającym się o status Instytutu, z kontaktami wypracowanymi przez ponad 20 lat działalności naukowej.

 

Na tej podstawie Twoja firma lub organizacja może podjąć z nami współpracę w licznych obszarach:

 

 1. Reklama w naszych mediach i kanałach komunikacji (newsletter, blog, facebook, twitter, instagram) - dotarcie do osób zainteresowanych blockchain i inwestorów

 2. Networking i kontakty do osób kluczowych, prezesów, ekspertów i inwestorów

 3. Prowadzenie lub doradzanie w kampaniach produktów, eventów, szkoleń, ICO, STO

 4. Wyszukiwanie informacji

 5. Analizy, audyty, opinie

 6. Wsparcie w planowaniu strategii firmy

 7. Konsultacje i doradztwo w zakresie blockchain, ICO, STO

 8. Szkolenia wewnętrzne z blockchain i krypto

 9. Wdrożenie elearning dla organizacji

 10. Usługi badawczo-rozwojowe w IT i security

 11. Usługi HR w branży IT i blockchain

 12. Blockchain Software House

 

Podejmując się współpracy podejmujemy się zobowiązania, by wykonać je należycie. Dlatego współpracujemy na raz maksymalnie z 1-3 organizacjami i dobieramy sobie partnerów kierując się najwyższymi standardami etycznymi. Prosimy o kierowanie zapytań na daniel@instytutkryptografii.pl z informacją o firmie, projekcie, obszarze współpracy i orientacyjnym budżecie przeznaczonym na projekt. Szanujemy swój i Twój czas: zastrzegamy sobie prawo do ignorowania ogólnych zaproszeń do rozmów pozbawionych rzeczowych informacji o zapotrzebowaniu na nasze usługi.

Znajdź odpowiedź na swoje pytania

Najczęściej zadawane pytania

Bądź na bieżąco - subskrybuj [Kryptowieści]

Zapisz się na listę powiadomień i otrzymuj co tydzień mapę świata inwestycji, dzięki której łatwiej trafisz do celu, jakim jest budowanie własnej niezależności finansowej. Subskrybuj Kryptowieści – cotygodniowy Newsletter, w którym Daniel Jankowski, CEO Instytutu Kryptografii, podpowie Ci:

 • Jakie wartościowe treści dostarczają bezpłatnie nasi trenerzy?
 • Co nowego dla Ciebie przygotowaliśmy?
 • Co ważnego dzieje się w świecie kryptowalut i innych inwestycji?