RUSZYŁA PRZEDSPRZEDAŻ GRUPY MENTORINGOWEJ PHILA KONIECZNEGO. Dowiedź się więcej...

Zdobądź świadomość i niezależność finansową dzięki inwestowaniu w kryptowaluty i rynki finansowe

Uczymy sprawdzonych i ponadczasowych strategii inwestycyjnych, które pozwolą Ci zdobyć finansową wolność.

Otworzyliśmy przedsprzedaż Mentoringu Phila Koniecznego

Każda decyzja na rynku czy w życiu wiąże się z pewnym ryzykiem i niepewnością. Jak sobie z tym radzimy? Skoro tu jesteś, to przyznasz, że dostęp do odpowiedniej wiedzy i wsparcia ekspertów jest kluczem do zminimalizowania ryzyka i zmaksymalizowania zysków.

Pewnie zauważyłeś już, że “Mentoring Phila Koniecznego” to nie tylko teoria – to praktyczne porady, analizy oraz kierunki działania oparte na moich dotychczasowych sukcesach na rynku. Mentoring to także strategia, która w poprzedniej hossie pozwoliła na pomnożenie kapitału 15 razy, czyli o 1500%

Możesz uzyskać dostęp do Mentoringu Phila Koniecznego w “przedsprzedaży” na specjalnych warunkach cenowych i zaoszczędzić 1000 zł.

Dostęp na kolejne 12 miesięcy w cenie 5000 zł + vat

Kliknij by dowiedzieć się więcej

Mentoring z Philem Koniecznym jest ekskluzywnym produktem Instytutu Kryptografii, niedostępnym nigdzie indziej. To jedyne miejsce z dostępem do:

Poprowadzenia za rękę. Otrzymujesz pełny wgląd do prywatnych ruchów kapitału Phila. Dowiesz się, w co inwestuje i w jakie klasy aktywów dywersyfikuje kapitał. Dzięki temu obserwując, uczysz się, jak zarządza majątkiem doświadczony inwestor.
Analiz Rynkowych przy Porannej Kawie. Nie musisz już spędzać godzin przed monitorem komputera. Phil dostarczy Ci pełnych analiz rynkowych, dzięki którym szybko i efektywnie zorientujesz się w najnowszych trendach i informacjach rynkowych. Prowadź swoje inwestycje z głową i spokojem, dzięki sprawdzonym strategiom!
Bezprecedensowej Wiedzy. Mając Phila jako mentora, otrzymasz pełny wgląd do wszystkich przeszłych oraz przyszłych kursów i strategii. Oszczędź swój czas i pieniądze, korzystając z kursów, których nie znajdziesz nigdzie indziej, a otrzymasz je za darmo w pakiecie.
Ekskluzywnej Strategii Inwestycyjnej. Dostaniesz dostęp do mojej autorskiej strategii oraz szczegółowej listy altów (później w trakcie hossy - jak będzie odpowiedni moment), co pozwoli Ci efektywnie inwestować i dywersyfikować kapitał. Każda część strategii jest zbudowana tak, abyś mógł łatwo ją zrozumieć i zastosować zgodnie ze swoimi preferencjami (np. tolerancją na ryzyko).
Rezerwuję miejsce

Żeby ktoś zarobił, ktoś musi stracić - w której grupie Ty jesteś?

Poznaj opinie osób, które zdobywają niezależność finansową razem z nami

Nasi partnerzy

Co robimy?

Codziennie konsekwentnie budujemy niezależność finansową i świadomość w głowach subskrybentów i uczestników naszych szkoleń. Dostarczamy narzędzia, które pomagają usamodzielnić się na rynku – nie tylko krypto, ale również na rynku: forex, akcji, surowców, inwestycji w start up’y, nieruchomości. Marzeniem każdego początkującego inwestora jest zdobycie niezależności finansowej. My pomagamy spełnić te marzenia, wskazując właściwy kierunek, dostarczając rzetelnej wiedzy, pochodzącej od uznanych na rynku i transparentnych ekspertów, następnie prowadząc krok po kroku przez cały, niezbędny proces edukacyjny.

Instytut Kryptografii można porównać do inkubatora inwestorów. Tworzymy odpowiednie warunki do rozwoju tak ,aby doprowadzić w krótkim czasie do pełnej samodzielności. Nie ma niezależności bez zbudowania świadomości. Dlatego dbamy o każdy element Twojej drogi, prowadzącej do zostania niezależnym człowiekiem i inwestorem.

Phil Konieczny

Najbardziej rozpoznawalny krypto inwestor w Polsce. Wyszkolił już ponad 5600 samodzielnych inwestorów. Pomaga innym dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Czytaj więcej
Szkolenie

Szkolenie internetowe: Jak zainwestować w kryptowaluty i zmaksymalizować swój zysk?

Zapisz się
Forum

Zamknięte Forum Phila Koniecznego

Zapisz się

Radosław Rygielski

Trader, publikujący analizy przed ruchem ze skutecznością wynoszącą średnio 84% w górę. Uczy zawodu odpornego na każdego rodzaju kryzysy gospodarcze.

Czytaj więcej
Szkolenie

System Rygielskiego Pakiet PRO

Zapisz się
Darmowe szkolenie

Darmowe szkolenie: Bitcoin - Twój kurs tradingu

Zapisz się

Kamil Gancarz

Na co dzień pomaga wielomilionowym inwestorom bogacić się i chronić ich majątek. Już w wieku 20 lat zarządzał portfelem tradingowym o wartości 25,000,000 (milionów!) euro.

Czytaj więcej
Szkolenie

Szkolenie internetowe: Długoterminowe inwestowanie tak, jak to robią najbogatsi

Zapisz się
Bezpłatne video

Bonusowy materiał video Kamila Gancarza "Ile będzie wart Bitcoin i dlaczego?"

Zapisz się

Odzyskiwanie utraconych środków - Karol Kiełtyka

ZGUBIŁEŚ SWOJE KRYPTO? – MUSISZ POZNAĆ KAROLA KIEŁTYKĘ!

5 milionów złotych – to równowartość kryptowalut odzyskanych przez Karola Kiełtykę, eksperta działającego na rzecz klientów Instytutu Kryptografii.

Uzyskaj pomoc

Czy szkolenia są dla mnie?

Oferujemy usługi na każdym poziomie Twojej wiedzy – niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz, czy już zarabiasz. Nasz system to konkretne strategie reagowania na zachowania rynku, dostępne dla wszystkich, którzy poważnie podchodzą do inwestycji w kryptowaluty, niezależnie od zasobności ich portfela.

Ty też możesz zacząć zarabiać na różnych klasach aktywów!

Nauczysz się…

 • konkretnych i uniwersalnych strategii inwestycyjnych, które ułożone są w logiczny i prosty do wdrożenia proces inwestycyjny.
 • jak skutecznie zabezpieczyć oszczędności przed skutkami inflacji
 • panować nad emocjami i zachować zimną krew w codziennym inwestowaniu
 • budować swój portfel inwestycyjny przygotowany na każdy scenariusz rynku
 • jakie są najpopularniejsze błędy inwestorów, aby nie doświadczyć ich na własnej skórze.

Dostarczamy Ci narzędzi w postaci zweryfikowanej wiedzy i wieloletniego doświadczenia uznanych na rynku ekspertów, skondensowanych w jednym miejscu.

Nasze szkolenia i zawarte w nich konkretne strategie inwestycyjne są dostosowane do predyspozycji i poziomu wiedzy każdego z uczestników.

Inwestycje wymagają nie tylko wiedzy o rynku, ale również umiejętności radzenia sobie z emocjami, tak aby z zimną krwią zarządzać i chronić zarobiony kapitał.

Otrzymujesz spójny proces, który poprowadzi Cię krok po kroku. Żaden z elementów nie znalazł się tu przypadkiem. To wieloletnia droga naszych trenerów, którą otrzymujesz dziś od nich w pigułce.

7 Trenerów

8 Strategii Inwestycyjnych

620 Godzin bezpłatnej wiedzy

210 Godzin szkoleń

24605 Aktywnych klientów

90% Zyskownych analiz

KAMIL GANCARZ & PHIL KONIECZNY - CZY BĘDZIE KOLEJNA HOSSA?

Kryptowaluty dla początkujących

E-book Karola Kiełtyki, z którego dowiesz się:

 • jak wkroczyć do uniwersum Kryptowalut oraz jak one działają.
 • jak kupić pierwsze Kryptowaluty i bezpiecznie je przechowywać.
 • jak zacząć swoją przygodę z budowaniem finansowej niezależności z wykorzystaniem Kryptowalut.

Bitcoin – Twój kurs tradingu

Kurs Radka Rygielskiego, w którym pokazuje on od podstaw jak zacząć zarabiać na Bitcoinie. Znajdziesz tu zarówno informacje o tym, jak zacząć przygodę z tradingiem, jak i prostą strategię Radka.

 • Poznasz zasady, które pozwalają ograniczyć udział emocji w tradingu.
 • Poznasz metody działania na rynku, które sprawią, że będzie to systematyczny i bezpieczny handel.

Oprócz wiedzy dajemy ustrukturyzowany proces.

Znajdź odpowiedź na swoje pytania

Najczęściej zadawane pytania

Bądź na bieżąco - subskrybuj [Kryptowieści]

Zapisz się na listę powiadomień i otrzymuj co tydzień mapę świata inwestycji, dzięki której łatwiej trafisz do celu, jakim jest budowanie własnej niezależności finansowej. Subskrybuj Kryptowieści – cotygodniowy Newsletter, w którym Daniel Jankowski, CEO Instytutu Kryptografii, podpowie Ci:

 • Jakie wartościowe treści dostarczają bezpłatnie nasi trenerzy?
 • Co nowego dla Ciebie przygotowaliśmy?
 • Co ważnego dzieje się w świecie kryptowalut i innych inwestycji?