Darmowy dostęp do ebooka jeszcze przez 24 godziny

Radosław Rygielski

Skuteczny trading - krótkoterminowe inwestowanie

Trader, handlujący na rynku kryptowalut oraz Forex, publikujący analizy przed ruchem, co dowodzi jego skuteczności, która średnio oscyluje w granicach od 84% w górę. Na co dzień pomaga uczestnikom w zdobyciu zawodu tradera, odpornego na każdego rodzaju kryzysy gospodarcze. Wiedzę przekazuje publicznie w ramach kanału na YouTube oraz zamkniętym gronie Klubu Tradera Premium. Zasłynął z tego, że jako jeden z nielicznych pokazuje transparentnie wyniki swoich analiz i rachunków, które prowadzi.

Szkolenie

System Rygielskiego Pakiet PRO

Zapisz się
Darmowe szkolenie

Darmowe szkolenie: Bitcoin - Twój kurs tradingu

Zapisz się
Książka

Książka "Zawód trader": Poznaj zawód odporny na kryzys i pozwalający zarabiać z każdego miejsca na ziemi

Kup
Lista VIP

Zapisz się na listę VIP, by dostawać powiadomienia o bezpłatnych webinarach Radka Rygielskiego

”Przypadek? Oczywiście, że nie! Często używam tego sformułowania, ponieważ nie wierzę w przypadki. Każdy rynek rządzi się odrębnymi zasadami. To, że ich nie widzisz, nie znaczy, że ich nie ma. Trzymając się określonych zasad płyniesz razem z rynkiem. W przeciwnym wypadku możesz co najwyżej "popłynąć"„

Radosław Rygielski

Tak, ponad 90% osób traci na rynkach finansowych. Tracą, bo działają instynktownie i emocjonalnie. Tylko kilka % osób, które zarabiają, płyną na grzbietach największych instytucji finansowych, wykorzystując wiedzę o ich algorytmach. Ty też możesz płynąć na grzbietach wielorybów i zarabiać z największymi – zamiast tracić jak reszta płotek, miotanych falami rynku. Poznaj jedynego tradera na rynku, który systematycznie od 4 lat upublicznia analizy i wyniki, nigdy nie miał miesiąca stratnego, stale zarabiając na rynku kilkadziesiąt tys. zł miesięcznie. Radek w swoich materiałach pokazuje logiczną i bezpieczną stronę rynków finansowych. Na potwierdzenie swoich efektów udostępnia analizy zawsze przed ruchem, edukuje osoby zainteresowane zyskownym tradingiem oraz zdobyciem zawodu, odpornego na każdego rodzaju kryzysy, prowadzącego ku niezależności i wolności finansowej.

System Rygielskiego – Pakiet PRO

Jeden z uczestników prowadzonego przez Radka Klubu Tradera Premium powiedział w wywiadzie na YouTube, że udział w szkoleniu System Rygielskiego to była jego najlepsza inwestycja w tym roku. Prosta, skuteczna strategia, którą Radek dzieli się z uczestnikami kursu, dla wielu stała się pierwszym krokiem do zmiany życia na lepsze. System Rygielskiego pozwala zarabiać z dowolnego miejsca na ziemi, poświęcając na to minimalną ilość czasu. Przekonaj się, weź udział w szkoleniu System Rygielskiego.

BITCOIN – Twój kurs tradingu

Zapisz się na darmowy kurs Radka o Bitcoinie, aby:

  • Poznać zasady pozwalające ograniczyć udział emocji w rynku.
  • Zrozumieć jak i dlaczego rynki są przewidywalne
  • Dowiedzieć się jak można działać na rynku, aby był to bezpieczny i systematyczny handel
  • Dowiedzieć się, dlaczego psychologia jest ważnym elementem strategii i dlaczego jest na „ostatnim miejscu”?
  • Dowiedzieć się dlaczego mniejsza ilość czasu na rynku to często większe zyski?!
Zapisz się

Znajdź odpowiedź na swoje pytania

Najczęściej zadawane pytania

Bądź na bieżąco - subskrybuj [Kryptowieści]

Zapisz się na listę powiadomień i otrzymuj co tydzień mapę świata inwestycji, dzięki której łatwiej trafisz do celu, jakim jest budowanie własnej niezależności finansowej. Subskrybuj Kryptowieści – cotygodniowy Newsletter, w którym Daniel Jankowski, CEO Instytutu Kryptografii, podpowie Ci:

  • Jakie wartościowe treści dostarczają bezpłatnie nasi trenerzy?
  • Co nowego dla Ciebie przygotowaliśmy?
  • Co ważnego dzieje się w świecie kryptowalut i innych inwestycji?