Darmowy dostęp do ebooka jeszcze przez 24 godziny

Kamil Gancarz

Budowa kapitału żelaznego oraz zyskownego portfela inwestycyjnego

Na co dzień pomaga wielomilionowym inwestorom bogacić się i chronić ich majątek. Już w wieku 20 lat zarządzał portfelem tradingowym o wartości 25,000,000 (milionów!) euro. Pokazał, że budowa kapitału żelaznego jest również możliwa przez prywatnego inwestora i nie wymaga angażowania wygórowanych kwot na poczet inwestycji.

Szkolenie

Szkolenie internetowe: Długoterminowe inwestowanie tak, jak to robią najbogatsi

Zapisz się
Bezpłatne video

Bonusowy materiał video Kamila Gancarza "Ile będzie wart Bitcoin i dlaczego?"

Zapisz się
Lista VIP

Lista VIP - zapisz się, by dostawać powiadomienia o bezpłatnych webinarach Kamila Gancarza

Zapisz się

”Nie bez powodu cały czas mówię o ważnym aspekcie, jakim jest budowanie kapitału żelaznego. Do tej pory nie spotkałem się z tym, aby ktokolwiek wprowadził takie rozwiązanie dla inwestorów prywatnych. Powtarzam to jak mantrę, ponieważ wiem, jaki potrafi dać to komfort i spokój ducha wynikający z wolności finansowej„

Kamil Gancarz

Czy wiesz, czym jest kapitał żelazny?

Dla wielu nowych inwestorów jest to mało znane pojęcie. W wolnym tłumaczeniu jest to część Twojego portfela inwestycyjnego, którą przeznaczasz wyłącznie na relatywnie bezpieczne inwestycje. Nie oznacza to jednak, że nie będą tu występować pewne wahania wartości portfela.

Nadrzędnym celem kapitału żelaznego jest wygenerowanie 5% rocznie na Twoje wydatki już po uwzględnieniu inflacji. Jednak jeśli zdecydujesz się na jego zbudowanie, musisz przestrzegać kilku podstawowych “żelaznych zasad”:

  • Kapitału żelaznego nie możesz konsumować, ani zbyt mocno nim ryzykować.
  • Kapitał ten NIE może być przeznaczony na realizację marzeń, celów, zachcianek, na te cele będzie można użyć tylko i wyłącznie wygenerowanych odseek.
  • Osiągnięcie tego będzie wymagać od Ciebie bezwzględnej dyscypliny, trzymania się planu i świadomości celu, do którego zmierzasz.

Pamiętaj, że na jego zbudowanie potrzeba czasu. To inwestycja długoterminowa, która w przeciągu 5-6 lat może generować co najmniej 10,000 zł co miesiąc na pokrycie kosztów życia Twojego i Twojej rodziny.

Długoterminowe inwestowanie – tak jak robią to najbogatsi

Poznaj kompletny plan na wolność finansową dla osób, które chcą wiedzieć, w co lokować oszczędności i bieżące wpływy.

Jeśli interesuje Cię sprawdzona strategia pomnażania majątku, jaką stosują najbogatsi, to poznaj Kamilia Gancarza. Teraz w swoim szkoleniu ujawnia, jak budować kapitał żelazny, który będzie pracował nie tylko na Ciebie, ale i na kolejne pokolenia. To nie jest wiedza, którą tak po prostu znajdziesz w sieci. To ekskluzywne szkolenie ujawnia tajemnice budowania majątku milionerów. Znajdziesz w nim wyłącznie przetestowane sposoby na zwiększenie Twoich dochodów, strategie ochrony aktywów oraz możliwości inwestycyjne pozwalające na stały, szybki i bezpieczny wzrost Twojego majątku. Kamil poświęcił X lat swojego życia, przepracował tyle i tyle godzin i obraca takim i takimi kwotami, dlatego skorzystaj z jego wiedzy, jeżeli chcesz budować swoją niezależność finansową na lata bądź pokolenia.

Długoterminowe inwestowanie – tak jak robią to najbogatsi

Poznaj kompletny plan na wolność finansową dla osób, które chcą wiedzieć, w co lokować oszczędności i bieżące wpływy.

Jeśli interesuje Cię sprawdzona strategia pomnażania majątku, jaką stosują najbogatsi, to poznaj Kamilia Gancarza. Teraz w swoim szkoleniu ujawnia, jak budować kapitał żelazny, który będzie pracował nie tylko na Ciebie, ale i na kolejne pokolenia. To nie jest wiedza, którą tak po prostu znajdziesz w sieci. To ekskluzywne szkolenie ujawnia tajemnice budowania majątku milionerów. Znajdziesz w nim wyłącznie przetestowane sposoby na zwiększenie Twoich dochodów, strategie ochrony aktywów oraz możliwości inwestycyjne pozwalające na stały, szybki i bezpieczny wzrost Twojego majątku. Kamil poświęcił X lat swojego życia, przepracował tyle i tyle godzin i obraca takim i takimi kwotami dlatego skorzystaj z jego wiedzy jeżeli chcesz budować swoją niezależność finansową na lata bądź pokolenia

Lista VIP Kamila Gancarza

Zapisz się na dedykowaną listę VIP, a Kamil będzie wysyłać do Ciebie niepublikowane nigdzie indziej treści oraz materiały edukacyjne.

Będziesz na bieżąco z rynkiem widzianym okiem eksperta z 12 letnim doświadczeniem. A wszystkie materiały i informacje będziesz otrzymywał z pierwszej ręki bezpośrednio na swoją skrzynkę mailową.

Zapisz się

Znajdź odpowiedź na swoje pytania

Najczęściej zadawane pytania

Bądź na bieżąco - subskrybuj [Kryptowieści]

Zapisz się na listę powiadomień i otrzymuj co tydzień mapę świata inwestycji, dzięki której łatwiej trafisz do celu, jakim jest budowanie własnej niezależności finansowej. Subskrybuj Kryptowieści – cotygodniowy Newsletter, w którym Daniel Jankowski, CEO Instytutu Kryptografii, podpowie Ci:

  • Jakie wartościowe treści dostarczają bezpłatnie nasi trenerzy?
  • Co nowego dla Ciebie przygotowaliśmy?
  • Co ważnego dzieje się w świecie kryptowalut i innych inwestycji?