Didi Taihuttu i jego rodzina w Holandii sprzedali prawie cały swój majątek, w tym swoje firmy, nieruchomości i aktywa, aby zainwestować w Bitcoin.

„Wrzucamy wszystko do bitcoina, sprzedaliśmy wszystko, aby zainwestować w tę walutę, walutę przyszłości, bierzemy udział w rewolucji, ewolucji systemu monetarnego, do roku 2020 bitcoin będzie warty 25 000 euro [40 000 dolarów],”

– powiedział Taihuttu AFP.

Przez dziesięciolecia Taihuttu poświęciał się technologii informacyjnej (IT), dostarczając rozwiązania i aplikacje dla przedsiębiorstw i korporacji. Taihuttu prowadził 16-osobową firmę, którą ostatnio sprzedał, by zainwestować swoje oszczędności życiowe w Bitcoin.

Wcześniej w tym miesiącu ekspert Bitcoinowy – Andreas Antonopoulos, jeden z najbardziej cenionych analityków w sektorze kryptowalut ujawnił, że większość oszczędności została zainwestowana w Bitcoin. Ale Antonopoulos ostrzegł inwestorów, aby inwestowali jedynie część swoich zasobów, która mogą stracić.

„Jaki procent twojego majątku powinien zostać zainwestowany w bitcoina? Odsetek, który jest równoważny twojemu zrozumieniu działania technologii i twojej zdolności do wchłonięcia związanego z nią ryzyka, co dla większości ludzi stanowi niewielki procent „

– powiedział Antonopoulos.

Podkreślił, że zainwestował swoje oszczędności w Bitcoin, ponieważ poświęcił większość swojej kariery i zdolności intelektualnej w zakresie studiowania i oferowania usług w pobliżu Bitcoin. Przez wiele lat Antonopoulos służył w firmie Blockchain drugiej co do wielkości platformie portfelowej Bitcoin na rynku globalnym jako executive i przedstawiał prezentacje, wykłady i prelekcje dotyczące Bitcoin i rynku kryptowalut na różnych konferencjach, wydarzeniach i spotkaniach.

Dlatego Antonopoulos podkreślił, że rozsądne jest, aby zainwestować większość swoich oszczędności w Bitcoin, ponieważ zainwestował większą część swojego życia w bitcoiny i kryptowaluty.

„Moje małe oszczędności, które mam, są zainwestowane w bitcoin, w 100 procentach.” Mam naprawdę mały dług w dolarach, który wciąż staram się spłacić, więc jest to więcej niż 100 procent w bitcoin. Chciałbym jeszcze raz podkreślić, że nie jest to zalecenie do inwestowania, ponieważ nie zainwestowałem pieniędzy w bitcoin zainwestowałem w swoją karierę, moje zdolności intelektualne, energię kreatywności, moją pasję i moją pracę w bitcoin. Pieniądz jest najmniejszą z inwestycji, którą wykonałem w bitcoinie i mogłem stracić wszystko, a i tak wciąż miałbym wszystko inne.”

– dodał Antonopoulos.

Jako ekspert IT, Taihuttulikly ma solidne podstawowe zrozumienie bitcoina i struktury kryptowalut. W nadchodzących miesiącach Taihuttu i jego rodzina zamierzają zainwestować wszystkie pieniądze, które uzyskają ze sprzedaży swoich nieruchomości, w tym ich obecnego domu.

Podziel się: